Прямо на робочому місці: Після обстрілу на Донбасі помер лікар, який рятував поранених бійців ОС (фото, відео)

У листопаді 2018 року Іван Герцен як офіцер запасу був призваний терміном на 18 місяців у Збройні сили України. Працював у військовому госпіталі в Дніпрі, де лікував поранених у зоні ООС бійців.

Об этом сообщает iskra-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

Помер відомий одеський травматолог-ортопед Іван Герцен, який рятував поранених на Донбасі бійців Об’єднаних сил. Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Одеської міськради, 37-річний медик раптово помер від інфаркту прямо на робочому місці, передають Патріоти України.

Колеги розповіли, що перед цим він потрапив під обстріл, перебуваючи в санітарному транспорті, що перевозив поранених бійців із зони бойових дій у госпіталь.

У листопаді 2018 року Іван Герцен як офіцер запасу був призваний терміном на 18 місяців у Збройні сили України. Працював у військовому госпіталі в Дніпрі, де лікував поранених у зоні ООС бійців. Лікар навіть жив при госпіталі і був готовий прийти на допомогу пацієнтам 24 години на добу.

"За час роботи Іван Іванович отримав повагу колег і пацієнтів, проявив себе як висококваліфікований, відповідальний фахівець і чудова людина", – розповіли в департаменті.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/priamo-na-robochomu-mistsi-pislia-obstrilu-na-donbasi-pomer-likar-iakyi-riatuvav-poranenykh-biitsiv-os-foto-video-294037.html”

ТОП новости

Вход